o nás

naše specializace

Společnost axis m, s.r.o. je tým odborníků, který Vám nabízí komplexní služby při realizaci účasti Vaší firmy na veletrzích v tuzemsku i v zahraničí. Máme vlastní projekční ateliér, výrobní a skladové zázemí, grafickou výrobu a montážní týmy včetně dopravy. Stavíme výstavní stánky a veletržní expozice atypické, patrové a z výstavního systému Octanorm, Alur, Syma Orbit.

Zrealizujeme firemní interiér, muzejní expozici, galerii, účast na kongresu či třeba prezentaci firmy nebo firemní značky v obchodním centru. Navrhneme a zajistíme výrobu nafukovadla, vybavíme Vás prezentačními systémy či Vám jen zapůjčíme nábytek. Navrhneme a zrealizujeme scénu včetně podia, zvuku a světel. Navrhneme a vyrobíme filmovou dekoraci.

naše filozofie

V zájmu našeho klienta využíváme své dlouholeté zkušenosti v oboru stavby výstavních expozic, které neustále rozvíjíme. Nerozlišujeme v přístupu mezi malou a velkou zakázkou. Pracujeme přímo pro klienty nebo pro agentury a další subjekty.

U nás se vždy také předem dozvíte přesnou cenu výstavního stánku, která je vždy dodržena a zakázka je odvedena ve vynikající kvalitě a přesně dodrženém termínu.

naše ocenění

2001Cena za nejhezčí výstavní expozici, 3. místo, ACCORD s.r.o.
2003EXPO DESIGN 2003, ENSTO CZECH s.r.o.
2007AURA 2007 2. místo kategorie výstavní expozice 101 – 300 m2, METROSTAV a.s.